Hakkımızda

 
Şirketimiz 1995 yılında kurulmuş olup 2000 m2 kapalı alana sahiptir. Üretimi ilk elden yapan şirketimiz ayrıca 100 m2 showrooma sahiptir. Yaptığımız işleri baştan sona profesyonel bir düşünceyle, titizlik ve kaliteden ödün vermeden sizin istekleriniz doğrultusunda olmasını sağlarız. Bu hem size hem de işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Uygulamaya koyduğumuz iş kollarımız şunlardır;

PROJE  İŞLERİ

Genel müdürlük binaları, bankalar,mağazalar, toplu konutlar, çağrı merkezileri ile fabrika ofis depertmanları gibi yapıların anahtar teslimi mobilya, alüminyum, alçıpan, boya, elektrik, mekanik işleri ile müşteri hizmetleri ve arıza onarım bakım ofislerinin projelendirilmesinden imalatına kadar tüm sürecinde hizmet vermekteyiz.

İNŞAAT & İÇ  DEKORASYON İŞLERİMİZ

Ofisleriniz, genel müdürlük binalarınız, mağazalarınız, prefabrik yapılarınız deneyimli mimarlarımızla ortak noktada buluşup sizlere en güzeli, en iyisi, en kullanışlı uygulamaları hassasiyet içerisinde özen ile hazırlanmaktayız.

OFİS MOBİLYALARIMIZ

Ofiste genellikle grup veya tek olarak masa grupları, müdür masaları, personel masaları, workstation masaları, evrak dolapları sabit veya tekerlekli kesonlar olarak  üretimiz yapmaktayız. Ayrıca toplantı masaları bankolarımız ve ofis alüminyum bölmelerimizle, ofis sandalye ve koltuklarıyla hizmetinizdeyiz.

MAĞAZALAR

Stand ve raf sistemleri olarak çözümü birlikte veya mimarlarımız nezlinde projenizi  uygulayabiliriz.

MUTFAK & BANYO DOLAPLARI

Mutfağınıza veya banyonuza uygun tasarlanmış projeleiniz ile işinde uzman mimarlarımızın sizlere sunduğu çizim projeleriyle konut ve toplu konut işleriniz itina ile yapılır.

ALÜMİNYUM

Alimünyum ofis bölmeleriniz, PST alüminyum doğrama kapılarınız, dış cephe kompozit kaplamalarınız, cam giyindirme cepheleriniz, alüminyum süpürgelik, ahşap kompack giydirme sistemleri, katlanır KTS kapı sistemleri, cam ofis bölmeleri, ofis alçak ve yüksek seperasyon sistemleri yapılmaktadır.

ODA  KAPILARI 

Oda kapılarımız; mobilya kapı, laminat kapı, cam kapı, PST kapı ,alüminyum kasa laminat kanat ve fotoselli kapılar olarak hizmet vermekteyiz.

BAZI REFERANSLARIMIZ;

REFERANSLAR

ARVATO BERTELSMAN
ECZACIBAŞI VİBEL
KANYON AVM
KANYON
TTNET
FORUM  İSTANBUL
ENERJİSA
METRO CITY 
İNG BANK
P&G
TURKCELL SUPERONLİNE
ELİF PLASTİK
ALBARAKA
ABB 
AL JAZEERA TURK
SELENYUM CENTURY
MULTI DEVELOPMENT
ARCELOR MİTTAL  
IPEXE
GÜPÜR TEKSTİL
UNILEVER
BONY TEKSTİL
SEGEM
ROZAK 
GROPAMA SİGORTA
GLAXO SMİTH KLINE 
STATKRAFT ENERJİ
ARBIOGAZ
MERCK SERENO
SÜZER PLAZA
ÇEVKO
BETONSA
B.ÇEKMECE AKADEMİ KOLEJİ
DARDENİA
REDBULL
AKÇANSA
WÜRTH
AESAŞ ENERJİ
AYEDAŞ ENERJİ
MET GLOBAL
TURKMALL
VİZYON İSTANBUL
VFS GLOBAL
TELEPERFORMANS ÇAĞRI MERKEZİ
ALD AUTOMOTIVE
VIBEL

 
Size yardımcı olmak için telefonun veya e-postanın diğer ucundayız. Lütfen soru veya isteklerinizi iletişim sayfamızı kullanarak bize iletiniz.
 
Saygılarımızla,
 
Mutlan Mobilya Yönetimi